kavárna

V březnu 2018 jsme pro vás otevřeli Sladkou kavárnu v prostorách Literárního salónu v Regionální knihovně v Karviné. Nabízíme moderní místo k relaxaci s výbornou kávou z italského kávovaru Elektra a k tomu naše domácí zákusky, chlebíčky a v letních měsících božskou zmrzlinu české firmy Adria Gold.

 

Ve stálé nabídce máme více než 15 druhů výborné italské kávy značky Vergnano, dále spoustu druhů čajů, horkých čokolád, nealko nápojů, domácích limonád, míchaných nápojů, fresh džusů, matcha čaj i výborné víno. V neposlední řadě každý den zásobujeme Sladkou kavárnu našimi domácími zákusky, které můžete znát z našeho Sladkého stánku v Obchodním centru Karviná.

 

V chladných měsících jsme pro vás nově přidali do nabídky voňavý svařák, horký nápoj z čerstvého zázvoru s medem, grog, čaj s rumem a pro naše nejmenší našlehané teplé mléko s příchutí nebo horké džusy.

 

Sladká kavárna nabízí také připojení k wifi, krásnou terasu a především příjemný a usměvavý personál.

 

Regionální knihovna Karviná pořádá řadu kulturních a společenských akcí, které se konají v prostorách naší Sladké kavárny. Přehled akcí naleznete na stránkách Regionální knihovny Karviná.

 

Neváhejte navštívit Sladkou kavárnu i se svými dětmi. K dispozici je dětský koutek plný knížek, hraček, omalovánek a her.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Otevírací doba PO-PÁ 9:00-19:00 a nově i víkedy SO a NE 14:00-19:00

Regionální Knihovna, Centrum 2299/16 , Karviná Mizerov (kavárna se nachází v 2. patře)