kavárny Slivkafé

V březnu 2018 jsme pro vás otevřeli kavárnu Slivkafé v prostorách Literárního salónu v Regionální knihovně v Karviné a v červnu roku 2019 jsme otevřeli druhou kavárnu na Městském fotbalovém stadionu v Karviné Ráji.  Nabízíme moderní místa k relaxaci s výbornou kávou z italského kávovaru Elektra a k tomu naše domácí zákusky nebo domácí fokáču (focaccia je chléb a pochází z Itálie, nabízíme ho se sýrem, slaninou i zeleninou). 

 

Ve stálé nabídce máme více než 15 druhů výborné italské kávy značky Vergnano, dále spoustu druhů klasických i sypaných čajů, horkých čokolád, nealko nápojů, domácích limonád, míchaných nápojů, fresh džusů i výborné víno z rodinného vinařství ze Šardic.

V neposlední řadě každý den zásobujeme obě kavárny našimi domácími zákusky. Naše výrobna je součástí naší druhé kavárny na fotbalovém stadionu. Aktuálně máme v nabídce více, jak 70 druhů zákusků.

 

V chladných měsících jsme pro vás nově přidali do nabídky voňavý svařák, horký nápoj z čerstvého zázvoru s medem, grog, čaj s rumem a pro naše nejmenší našlehané teplé mléko s příchutí nebo horké džusy.

 

Obě kavárny Slivkafé nabízí také připojení k wifi, letní terasu a především příjemný a usměvavý personál.

 

Regionální knihovna Karviná pořádá řadu kulturních a společenských akcí, které se konají v prostorách naší kavárny. Přehled akcí naleznete na stránkách Regionální knihovny Karviná.

 

Neváhejte navštívit naše kavárny i se svými dětmi. V kavárně v Regionální knihovně je dětský koutek plný knížek, hraček, omalovánek a her. Druhá kavárna nabízí krásný výhled na fotbalový stadion a i zde máme koutek, kde najdete různé stolní hry, karty nebo časopisy.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Otevírací doba:

Kavárna Slivkafé v Regionální Knihovně

Adresa: Centrum 2299/16 , Karviná Mizerov (kavárna se nachází v 2. patře, k dispozici venkovní terasa)

Otevřeno PO-PÁ 9:00 – 19:00

Telefon pro rezervaci stolu: +420 558 849 531

 

Kavárna Slivkafé na Městském fotbalovém stadionu (k dispozici i venkovní zahrádka)

Adresa: U Hřiště 1700/2, Karviná Ráj

Otevřeno PO-NE 9:00 – 20:00

Telefon pro rezervaci stolu: +420 606 366 687