cukroví

VÁNOČNÍ CUKROVÍ 2016 – OBJEDNÁVKY PRO ROK 2016 JSOU UZAVŘENY.

 

 

Vánoční krabičky budou baleny po 1kg nebo 2kg. Každá krabička bude obsahovat mix všech druhů cukroví (cca 15 druhů). Z kapacitních důvodů nebudou baleny krabičky pouze s vybranými druhy cukroví. Do objednávky prosím uveďte množství, jaké objednáváte, Vaše jméno a telefonní číslo. Objednávku písemně potvrdíme. Poté Vám ke konci listopadu přijde sms s instrukcemi o zaplacení zálohy ve výši 50%. Zbylou částku doplatíte při předání cukroví, které si budete moct vyzvednout ve středu 21.12.2016 na naši prodejně v OC Karviná.

 

Cena vánočního cukroví: 400,-/1kg

I přes zvýšený zájem, stále klademe důraz na „domácí“ výrobu, garantujeme vynikající, kvalitní a drobné cukroví. Veškeré cukroví je děláno ručně a z kvalitních surovin (mandle, vlašské ořechy, rum, kvalitní čokolády, pravý marcipán, kakao Afrika,…).

 

 

Ve vánočních krabičkách najdete tyto druhy: linecké cukroví, světlé a tmavé ořechy, máslové sušenky, vanilkové rohlíčky, originální pracny, kokosové kuličky, rumové kuličky, úly, kávová zrna, marcipánové kuličky, ořechy, voňavé kokosové sušenky a další.